READING

Cine sunt câștigătoarele Galei Digital Divas by Av...

Cine sunt câștigătoarele Galei Digital Divas by Avon 2019?

Digital Divas by Avon, cea mai mare competiţie care reunește și premiază influenceri din modă și frumusețe din România și singura unde și publicul larg participă la vot, alături de un juriu format din peste 50 de specialiști din industrie, și-a desemnat câștigătoarele.

Anul acesta, peste 280.000 de voturi din partea publicului larg au fost înregistrate în procesul de selecție.

YOUNG DIVAS IN FASHION BLOGGING

Locul 3: Bianca Ioana Caragea – lifewithbianca.com

Locul 2: Larisa Raicu – larisaraicu.ro

Locul 1: Cătălina Cotoc – catalinacotoc.ro

YOUNG DIVAS IN BEAUTY BLOGGING

Locul 3: Eliza Abrudan – elizaabrudan.com

Locul 2: Cristina Mircea – cristinamircea.ro

Locul 1: Diana Dinca – dincadiana.com

MOST ACTIVE BEAUTY BLOGGER

Locul 3: Ana Maria Tatucu – beautybarometer.com

Locul 2: Emily Rose – thedailyfashioninspiration.com

Locul 1: Andreea Enache – farmacistuldeserviciu.ro

MOST ACTIVE FASHION BLOGGER

Locul 3: Iulia Andrei – iulia-andrei.ro

Locul 2: Liana Popa – avetisiperoz.ro

Locul 1: Manuela Lupașcu – letstalkaboutfashion.com

BEST WOMEN WEBSITES

Locul 3: AndreeaRaicu.ro

Locul 2: Elle.ro

Locul 1: Alistmagazine.ro

BEST NEWCOMER IN FASHION & BEAUTY ON YOUTUBE

Locul 3: Natasha Ioana

Locul 2: Georgiana Ionescu

Locul1: Ilinca Munteanu

BEST FASHION & BEAUTY YOUTUBE CHANNEL

Locul 3: Sînziana Iacob

Locul 2: Alina Ceușan

Locul 1: Andreea Balaban

BEST NEWCOMER IN FASHION & BEAUTY ON INSTAGRAM

Locul 3: Georgiana Ionescu – @georgianaionescu

Locul 2: Cristina Ionescu – @cristinaionescuu

Locul 1: Emily Rose – @refinementandstyle

BEST FASHION & BEAUTY INSTAGRAM ACCOUNT

Locul 3: Alina Ceușan – @alinaceusan

Locul 2: Andreea Balaban – @andreea.balaban

Locul 1: Sânziana Negru – @sanziananegru

BEST FASHION BLOGGER

Locul 3: Ana Morodan – anamorodan.com

Locul 2: Dana Rogoz – danarogoz.com

Locul 1: Alina Ceușan – alinaceusan.net

BEST BEAUTY BLOGGER

Locul 3: Sînziana Iacob – sinzianaiacob.ro

Locul 2: Sânziana Negru – sanziananegru.com

Locul 1: Andreea Balaban – andreeabalaban.ro

BEST LIFESTYLE BLOGGER

Locul 3: Andreea Ibacka – andreeaibacka.ro

Locul 2: Laura Cosoi – lauracosoi.ro

Locul 1: Diana Cosmin – finesociety.ro

BEST MALE FASHION & LIFESTYLE BLOGGER

Locul 3: Andrei Grigorie – andreigrigorie.com

Locul 2: Virgil Godeanu – virgilgodeanu.ro

Locul 1: Luca Cruceanu – lucacruceanu.ro

PEOPLE’S CHOICE AWARD: Andreea Balaban

BEST BRAND ENDORSER: Sînziana Iacob

DIGITAL DIVAS EXCELLENCE AWARD: Ana Morodan

THE DIGITAL DIVA OF THE YEAR: Alina Ceușan

Avon a acordat și trei premii speciale pentru: Susținerea cauzelor sociale: Irina Vasilescu, cu proiectul Pe Stop; Administrarea eficientă a unei comunități online: Andreea Balaban; Teen content creators: Selly (Andrei Șelaru)

Gala Digital Divas by AVON 2019 s-a aflat la cea de-a opta ediție. Evenimentul a reunit peste 700 de participanți din industria frumuseții și a modei, care au asistat la Gala de premiere, iar în prima parte a zilei la conferințe despre cele mai noi trenduri online din fashion și beauty. Pe scenă au fost prezenți invitați speciali precum Monica Bîrlădeanu, Andreea Raicu, Vali Bărbulescu, Alina Ceușan, Ana Morodan, Diana Cosmin, Andreea Balaban sau Alexia Eram.

Spread the love

RELATED POST

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.